Våre medarbeidere

Våre medarbeidere

Nutricia har regionale distriktssjefer som står ansvarlig for informasjon, opplæring og service til helsepersonell. Nedenfor finner du ansvarlig distriktssjef i din region.

Kontakt oss

Har du spørsmål om våre produkter, ordre, økonomi eller mer generelle henvendelser?

Kontakt kundeservice på telefon eller e-post.

Tlf:  +47 23 00 21 00 (våre telefontider er 08:00 – 16:00, stengt i lunsjen 11:30-12:00) e-post: nutricia@nutricia.no

Vi ser frem til å høre fra deg!

Finn oss her

Kundeservice

Anne Smette

Ordremottaker

anne.smette@nutricia.com23 00 21 00

Tove Carlsen

Ordremottaker

tove.carlsen@nutricia.com23 00 21 00

Carine Olaussen

Specialized Nutritional Advisor, MSc Clinical Nutrition

carine.olaussen@nutricia.com99 15 44 59

Distriktssjef - Voksen Kategorien

Anne Haugskott Rivelsrud

Distriktssjef Voksen; Oslo, Akershus og Østfold

anne.rivelsrud@nutricia.com41 44 65 06

Didrik Jensvoll Sletner

Distriktssjef Voksen; Rogaland, Hordaland, Sogn og Fjordane

didrik.jensvoll@nutricia.com94 12 72 50

Ingunn Hillestad Minelle

Distriktssjef Voksen; Østfold, Vestfold, Telemark, Aust- og Vest Agder

ingunn.minelle@nutricia.com91 35 59 69

Heidi Anita Lunde

Distriktssjef Pediatri & Voksen; Oppland, Hedmark, Møre og Romsdal

heidi.lunde@nutricia.com92010773

Kjersti Bugge Arnøy

Distriktssjef Pediatri & Voksen; Sør- og Nord-Trøndelag, Nordland, Troms & Finnmark

kjersti.bugge-arnoy@nutricia.com90 94 31 54

Randi Norheim

Medical Science Liason; Universitetssykehus & Distriktssjef Voksen; Buskerud

randi.norheim@nutricia.com46 50 55 60

Distriktssjef - Pediatri kategorien

Therese Fosse

Distrikssjef Pediatri; Oslo, Buskerud, Vestfold, Telemark, Aust-Agder, Vest-Agder, Sogn og Fjordane, Møre og Romsdal

therese.fosse@nutricia.com91 61 20 32

Tina Strand Eide

Distriktssjef Pediatri; Østfold, Akershus, Hedmark, Oppland, Rogaland & Hordaland

tina.eide@nutricia.com47 02 86 64

Heidi Anita Lunde

Distriktssjef Pediatri & Voksen; Oppland, Hedmark, Møre og Romsdal

heidi.lunde@nutricia.com92010773

Kjersti Bugge Arnøy

Distriktssjef Pediatri & Voksen; Sør- og Nord-Trøndelag, Nordland, Troms & Finnmark

kjersti.bugge-arnoy@nutricia.com90 94 31 54

Medisinsk Avdeling

Anne Cathrine Torbergsen

Fagsjef Klinisk Ernæring

anne.torbergsen@nutricia.com95 26 21 96

Natasha Maria Bhagat

Market Access / Project Lead

natasha.bhagat@nutricia.com45 56 75 52

Markedsavdelingen

Hilde Åsheim

Brand/Channel Manager - Pediatri

hilde.asheim@nutricia.com45 20 97 76

Thomas Fallet

Brand/Channel Manager - Oral

thomas.fallet@nutricia.com45 26 98 46

Kari Løkka

Brand/Channel Manager - Tube & Medical Devices

kari.lokka@nutricia.com46842099

Roger Enebakk

Brand/Channel Manager - Tube & Medical Devices

roger.enebakk@nutricia.com97 56 51 43

Ellen Bratlie

Category Manager, Metabolics & Epilepsy

ellen.bratlie@nutricia.com90 17 71 21

Gøril Andersen

Business Development Manager

goril.andersen@nutricia.com90 59 62 33

Cathrine ter Jung

Digital Lead / Salg og markedskoordinator

cathrine.ter-jung@nutricia.com98 47 14 55

Salgsavdeling

Asma Noreen

Key Account Manager - Apotek

asma.noreen@nutricia.com95 97 79 66

Administrasjon

Mette Drakenberg

Country Manager

mette.drakenberg@nutricia.com+46 733 66 53 19

Økonomi og regnskap

Frode Johansen

Finance Manager NO & FP&A Manager Nordics

frode.johansen@nutricia.com91 66 08 99