Våre medarbeidere

Våre medarbeidere

Nutricia har regionale distriktssjefer som står ansvarlig for informasjon, opplæring og service til helsepersonell. Nedenfor finner du ansvarlig distriktssjef i din region.

Kundeservice

Anne Smette

Ordremottaker

anne.smette@nutricia.com23 00 21 00

Tove Carlsen

Ordremottaker

tove.carlsen@nutricia.com23 00 21 00

Carine Olaussen

Specialized Nutritional Advisor, MSc Clinical Nutrition

carine.olaussen@nutricia.com99 15 44 59

Distriktssjef - Voksen

Didrik Jensvoll Sletner

Distriktssjef Voksen; Rogaland, Hordaland, Sogn og Fjordane

didrik.jensvoll@nutricia.com94 12 72 50

Ingunn Hillestad Minelle (mammapermisjon)

Distriktssjef Voksen; Vestfold, Telemark, deler av Oslo, Aust- og Vest Agder

ingunn.minelle@nutricia.com91 35 59 69

Heidi Anita Lunde

Distriktssjef Voksen; Buskerud, Hedmark, Oppland, Tromsø & Finnmark

heidi.lunde@nutricia.com92010773

Tonje Sem Myklebust

Distriktssjef Voksen; Oslo

tonje.myklebust@nutricia.com915 72 497

Eddie Lind (vikar for Ingunn Minelle)

Distriktssjef Voksen; Vestfold, Telemark, deler av Oslo, Aust- og Vest Agder

eddie.lind@nutricia.com95178515

Anne Haugskott Rivelsrud

Distriktssjef Voksen; Akershus,Østfold & Nordland

anne.rivelsrud@nutricia.com41 44 65 06

Anette Gaare Vaagan

Distriktssjef Voksen & Pediatri; Trøndelag, Møre og Romsdal

anette.vaagan@nutricia.com99597950

Distriktssjef - Pediatri

Tina Strand Eide

Distriktssjef Pediatri; Østfold, Akershus, Hedmark, Oppland, Rogaland, Hordaland, Troms & Finnmark

tina.eide@nutricia.com47 02 86 64

Anette Gaare Vaagan

Distriktssjef Voksen & Pediatri; Trøndelag, Møre og Romsdal

anette.vaagan@nutricia.com99597950

Juditte Juul Diab

Distrikssjef Pediatri; Oslo, Buskerud, Vestfold, Telemark, Aust-Agder, Vest-Agder, Sogn og Fjordane, Nordland

juditte.diab@nutricia.com48036354

Therese Fosse (mammapermisjon)

Distrikssjef Pediatri; Oslo, Buskerud, Vestfold, Telemark, Aust-Agder, Vest-Agder, Sogn og Fjordane, Nordland

therese.fosse@nutricia.com91 61 20 32

Medisinsk Avdeling

Anne Cathrine Torbergsen

Medical Affairs Manager

anne.torbergsen@nutricia.com95 26 21 96

Carine Olaussen

Specialized Nutritional Advisor, MSc Clinical Nutrition

carine.olaussen@nutricia.com99 15 44 59

Markedsavdelingen

Kari Løkka

Brand/Channel Manager - Paediatrics

kari.lokka@nutricia.com46842099

Randi Norheim

Brand/Channel Manager - Oral, Tube & Medical Devices

randi.norheim@nutricia.com46 50 55 60

Ellen Bratlie

Category Manager, Metabolics & Epilepsy

ellen.bratlie@nutricia.com90 17 71 21

Gøril Andersen

Business Development Manager

goril.andersen@nutricia.com90 59 62 33

Salgsavdeling

Thomas Fallet

Pharmacy Manager

thomas.fallet@nutricia.com45 26 98 46

Hilde Åsheim

Sales Manager

hilde.asheim@nutricia.com45 20 97 76

Administrasjon

Mette Drakenberg

Country Manager

mette.drakenberg@nutricia.com+46 733 66 53 19

Økonomi og regnskap

Frode Johansen

Finance Manager NO & FP&A Manager Nordics

frode.johansen@nutricia.com91 66 08 99

Kontakt oss

Har du spørsmål om våre produkter, ordre, faktura eller mer generelle henvendelser?

Kontakt kundeservice på telefon eller e-post.

Tlf:  +47 23 00 21 00 (våre telefontider er 08:00 – 18:00, stengt i lunsjen 11:30-12:00) e-post: nutricia@nutricia.no

Vi ser frem til å høre fra deg!

Finn oss her