Skip to Navigation

Våre medarbeidere

 

 

 

 

 

 

Adresse

Nutricia Norge AS

Drammensveien 123
0277 Oslo, Norge
Tlf: 23 00 21 00
Fax: 22 44 88 88
nutricia@nutricia.no

Administrasjon

Country Manager

Mette Drakenberg

Tlf. 23 00 21 00
Dir. +46 733 66 53 19
e-post: Mette.Drakenberg@nutricia.com

 

Ordremottaker

Anne Smette

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 93 06 16 37
e-post: anne.smette@nutricia.com

 

Ordremottaker

Tove Carlsen

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 98 90 43 35
e-post: tove.carlsen@nutricia.com

 

Specialized Nutritional Advisor

MSc Clinical Nutrition

Carine Bringsli Olaussen

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 99 15 44 59
e-post: carine.olaussen@nutricia.com

Salgsavdeling

Salgssjef

Tore Veum

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 975 84 307
e-post: tore.veum@nutricia.com

Key Account Manager

Gina Elisabeth Mathisen

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 90 65 07 44
e-post: gina.mathisen@nutricia.com

 

Medical Science Liason, Oslo og Østfold

Randi Vassbotn Norheim

Mobil: 46 50 55 60

e-post: randi.norheim@nutricia.com

Distriktssjef Akershus, Buskerud, Rikshospitalet, Radiumhospitalet, Diakonhjemmet

Kristine Wingård Johansen

Mobil: 95 81 04 39
e-post: kristine.johansen@nutricia.com

 

Distriktssjef Hedmark, Oppland og Møre & Romsdal

Jan Øystein Bolstad

Tlf: 95 96 24 49
e-post: jan.oystein.bolstad@nutricia.com

 

Distriktssjef Vestfold, Telemark, Aust- og Vest Agder

Karoline Skaara

Tlf. 93 46 51 03
e-post: karoline.skaara@nutricia.com

 

Distriktssjef Rogaland, Hordaland og Sogn & Fjordane

Leiv Arne Risa

Tlf. 92 26 00 18
e-post: leiv.arne.risa@nutricia.com

 

Distriktssjef Sør- og Nord-Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark

Trude Tvete

Tlf. 48 14 20 14
e-post: trude.tvete@nutricia.com

 

Pediatri

Produktspresialist

Frøydis Arvhage

Tlf. 93 45 87 77

e-post: froydis.arvhage@nutricia.com

 

 

Markedsavdeling

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brand/Channel Manager Oral

Ambrina Chaudhry

Tlf. 23 00 21 00
Dir: 95 88 75 74
e-post: ambrina.chaudhry@nutricia.com

 

Brand/Channel Manager Tube & Medical Devices

Thomas Emil Fallet

Tlf. 23 00 21 00

Dir. 45 26 98 46

e-post: thomas.fallet@nutricia.com
 

 

Brand /Channel Manager Pediatri

Hilde  Asheim 

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 45 20 97 76
e-post: Hilde.Asheim@nutricia.com 

 

Business Manager SHS

Nina Syversen
 
Tlf. 23 00 21 00
Dir. 92 89 01 21 
 

Marketing Coordinator

Gry Helen Eriksen

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 41 91 55 64
e-post: gry.helen.eriksen@nutricia.com
 

Medisinsk avdeling

Fagsjef klinisk ernæring

Anne Cathrine Torbergsen

Tlf. 23 00 21 00

Dir. 95 26 21 96

e-post: anne.torbergsen@nutricia.com

Økonomi og regnskap

Finance Manager

Frode Johansen

Tlf.: 23 00 21 00
Dir.: 91 66 08 99
e-post: frode.johansen@nutricia.com

 

Regnskapsansvarlig/Head of Accounting

Berit Ishaug

Tlf.: 23 00 21 00
Dir.: 45 04 70 02
e-post: berit.ishaug@nutricia.com