Skip to Navigation

Våre medarbeidere

 

 

 

 

 

 

Adresse

Nutricia Norge AS

Drammensveien 123
0277 Oslo, Norge
Tlf: 23 00 21 00
Fax: 22 44 88 88
nutricia@nutricia.no

Administrasjon

Country Manager

Mette Drakenberg

Tlf. 23 00 21 00
Dir. +46 733 66 53 19
e-post: Mette.Drakenberg@nutricia.com

 

Ordremottaker

Anne Smette

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 93 06 16 37
e-post: anne.smette@nutricia.com

 

Ordremottaker

Tove Carlsen

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 98 90 43 35
e-post: tove.carlsen@nutricia.com

 

Specialized Nutritional Advisor

MSc Clinical Nutrition

Carine Bringsli Olaussen

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 99 15 44 59
e-post: carine.olaussen@nutricia.com

Salgsavdeling

Salgssjef

Tore Veum

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 975 84 307
e-post: tore.veum@nutricia.com

 

Key Account Manager for Apotek

Asma Noreen

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 95 97 79 66
e-post: asma.noreen@nutricia.com

 

Medical Science Liason, alle universitetsykehus. Distriktsjef Pediatri Oslo, Hedmark,Oppland,Østfold, Buskerud, Møre og Romsdal.

Randi Vassbotn Norheim

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 46 50 55 60
e-post: randi.norheim@nutricia.com

 

 

Distriktssjef Adult i Oslo, Akershus og Østfold

Anne Haugskott Pettersen

Tlf. 23 00 21 00
Tlf. 41446506
e-post: anne.pettersen@nutricia.com

 

Senior Distriktssjef Adult i Oppland og Hedmark

Jan Øystein Bolstad

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 95 96 24 49
e-post: jan.oystein.bolstad@nutricia.com

 

Distriktssjef Adult Vestfold, Telemark, Aust- og Vest Agder

Karoline Skaara

Tlf. 23 00 21 00
Tlf. 93 46 51 03
e-post: karoline.skaara@nutricia.com

 

Distriktssjef Pediatri og Adult

Midt-Norge og Nord-Norge

Kjersti Bugge-Arnøy

Tlf. 23 00 21 00
Tlf. 90 94 31 54
e-post: Kjersti.Bugge-arnoy@nutricia.com

 

Distriktssjef Sør- og Nord-Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark

Tlf. 23002100

 

 

Pediatri

Distrikssjef Pediatri i Østfold,Vestfold,Telemark,Aust-Agder,Vest-Agder,Hordaland og Rogaland

Frøydis Arvhage

Tlf. 93 45 87 77

e-post: froydis.arvhage@nutricia.com

Medical Science Liason Pediatrics, alle universitetsykehus. Distriktsjef Pediatri Oslo, Hedmark,Oppland,Øsatfold,Buskerud, Møre og Romsdal

Nina Syversen

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 92 89 01 21
e-post: nina.syversen@nutricia.com

 

Markedsavdeling

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brand/Channel Manager Oral

Thomas Fallet

Tlf. 23 00 21 00
Dir: 45 26 98 46
e-post: thomas.fallet@nutricia.com

 

Brand/Channel Manager Tube & Medical Devices

Roger Enebakk

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 97 56 51 43
e-post: roger.enebakk@nutricia.com 

 

Brand /Channel Manager Pediatri

Hilde  Asheim 

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 45 20 97 76
e-post: Hilde.Asheim@nutricia.com 

 

Category Manager Norway, Metabolics and Epilepsy

Katinka Stray
 
Tlf. 23 00 21 00
Dir. 98 62 78 28
e-post: katinka.stray@nutricia.com
 

Marketing Coordinator

Gry Helen Eriksen

Tlf. 23 00 21 00
Dir. 41 91 55 64
e-post: gry.helen.eriksen@nutricia.com
 

Medisinsk avdeling

Fagsjef klinisk ernæring

Anne Cathrine Torbergsen

Tlf. 23 00 21 00

Dir. 95 26 21 96

e-post: anne.torbergsen@nutricia.com

Økonomi og regnskap

Finance Manager

Frode Johansen

Tlf.: 23 00 21 00
Dir.: 91 66 08 99
e-post: frode.johansen@nutricia.com

 

Regnskapsansvarlig/Head of Accounting

Berit Ishaug

Tlf.: 23 00 21 00
Dir.: 45 04 70 02
e-post: berit.ishaug@nutricia.com